Neslihan Yiğitler

Neslihan Yiğitler


Asıl deccal sizsiniz!

13 Aralık 2021 - 10:18

-Antalya’nın Kepez İlçesi’nde Erenköy cemaati olarak bilinen bir topluluğun gönüllüleri tarafından kurulmuş bir dernek. Öğrencilere barınma olanağı sağlıyor, yemekhane hizmeti veriyor, bir internet sitesi var. Burada geçen hafta on sekiz yaşında bir genç katledildi.
-Türkiye’de Devlet Yurtları, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı. KYK’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’na.
-Devlet, kendi yurtlarına da özel yurtlara da belirli koşullar, öğrencileri koruyan kurallar koymuştur.
-Geçen hafta yaşanan olayın ardından araştırmalar başlayınca öğrencilerin kaldığı bu yerin Antalya İlim ve Kültür Derneği’ne bağlı bir yer olarak nitelendirildiğini öğreniyoruz. Bir yurt olmadığı öne sürülüyor, fiilen bir yurt değil deniyor!
-Türkiye’de dernekler İç İşleri Bakanlığı’na bağlı. Ancak yapı fiilen olaydan sonra tabelaları indirilerek, internet sitesi kapatılarak “kaçak” olarak nitelendirildiği için “dernek” olarak da nitelenemiyor ve İç İşleri Bakanlığı’na da sorulamıyor.
- Geldik indirilen tabelanın başındaki yani Antalya İlim ve Kültür Derneği’nin başındaki B.A’ya. B.A kişisi, Antalya’da bulunan Kepez İlköğretim Okulu’nun ana sınıfının ibadethaneye dönüştürülmesinden ve Atatürk resimlerinin bulunduğu duvarların yeşile boyanmasından sorumlu.
-Türkiye Cumhuriyeti’nde okullar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, B.A hakkında soruşturma açılmış mı? ya da Milli Eğitim Bakanlığı B.A’ya bu olayla ilgili bir soru soracak mıdır? Bilinmiyor.
-Her şey bu kadar karanlık, bu kadar ihmale dayalı, bu kadar hukuka aykırıyken zaten yeteri kadar anlaşılması zor bir de üstüne yayın yasağı getirildi.
-Onun da üstüne yayın yasağı katledilenin ailesini koruma nedenine bağlandı.
-Bakınız: Asıl Deccal sizsiniz.
-Önü alınmayan cinayetleri, eline suç aletini rahatlıkla alıp gezinen kişileri engellemeyen, engelleyemeyen bir hukuk sisteminin kurallarını koyucular ve uygulayıcıları olarak, gerçekleri karartanlar olarak:
-Asıl Deccal benim demelisiniz!